Išdalintos akcijos „Būk pirmūnas“ mokyklinės priemonės

Išdalintos akcijos „Būk pirmūnas“ mokyklinės priemonės

Jau vienuolika metų Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga organizuoja socialinę akciją „Būk pirmūnas“, kuria siekia padėti sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams pasiruošti mokyklai. Kasmet prie akcijos prisideda socialdemokratų partija. Socialdemokratai ne tik patys dovanoja kanceliarines prekes, bet padeda surinkti arba organizuoja jų rinkimą vietos prekybos vietose, organizuoja arba prisideda prie surinktų prekių išdalinimo.

Šiemet Šiaulių socialdemokratai akciją prekybos vietoje vykdė vieną dieną, dar keletą -  kvietė bičiulius kanceliarines prekes nešti į skyriaus patalpas.

Esame dėkingi visiems dovanojusiems rašiklius, sąsiuvinius, flomasterius, pieštukus ir kitas mokyklai reikalingas priemones. Jų šiemet buvo dovanojama gausiai ir ypač kokybiškų. Savanoriai savo raginimais, o bičiuliai dovanomis prisidėjo prie 10 gausių dovanų šeimoms ir 2 dėžių priemonių nevyriausybinei organizacijai ir su vaikais dirbančiai įstaigai.

Organizatoriai už dovanas mažiesiems dėkoja akcijai neabejingiems Zinai Žuklijienei, Gintautui Sitnikui, Edvardui Žakariui. Ne visi mėgsta fotografuotis, tačiau negalime nepaminėti ir didžiulio ačiū neištarti bičiuliams: Danutei Tikniuvienei, Vidui Aksomaičiui, Jurgitai Bieliauskienei, Tamarai Prochorovai, Alvydui Bielskiui. Dėkojam ir tiems, kurie nuolat remia, tačiau vengia viešumo.

Tikimės, kad šios dovanos prisidės prie sėkmingos mažųjų mokinukų kelionės į žinių ir mokslo pasaulį. Visgi vykdoma politika ir idėjomis dedame pastangas, kad tokių akcijų tektų organizuoti kuo mažiau.

Close