Išvyka į šviesų festivalį „Staro Ryga 2017“

Išvyka į šviesų festivalį „Staro Ryga 2017“

Šiaulių miesto socialdemokratai tęsia išvykų ir renginių, įdomių bičiuliams, ciklą. Šį kartą beveik 80 skyriaus narių vyko į 10-tąjį Rygos šviesų festivalį „Staro Ryga 2017“. Labai smagu, kad šviesos festivalis sutapo su Latvijos Nepriklausomybės diena, tad renginių netrūko.

Šiais metais vykusiame jubiliejiniame festivalyje surengtos 3 programos: festivalio programa „Į žvaigždes“, tarptautinė programa, kurioje su savo darbus pristatė menininkai iš įvairių pasaulio šalių, taip pat festivalio dalyviams jau gerai žinoma  programa „Rygos karnavalas“, kurioje prisijungdamos prie miesto šviesos objektų dalyvavo viešosios įstaigos, institucijos bei privačios įmonės. Dalyviai taip pat galėjo dalyvauti įvairiose šviesos meno programose, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusiomis su programos pavadinimu „Į žvaigždes“.

Bičiuliai stengėsi pamatyti kuo daugiau šviesos objektų, patys sudalyvauti šviesos meno programose, įsilieti į Latvijos Nepriklausomybės dienai skirtus renginius.

Diena prabėgo labai greitai. Išklausę Latvijos Respublikos Prezidento kalbą, pasigėrėję įspūdingu fejerverku LSDP Šiaulių miesto skyriaus bičiuliai grįžo namo ir jau pradeda ruoštis naujiems renginiams.

Close