Kodėl miesto meras palaiko šmeižikus?

Kodėl miesto meras palaiko šmeižikus?

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos Socialdemokratų frakcijos nariai perskaitę portale Etaplius, https://www.etaplius.lt/siauliu-taryboje-veikia-organizuota-netvarkos-pzduku-grupuote, publikuotą, save Zakiru įvardijančio asmens nuomonę, kurioje teigiama <....> Meras sako, kad jam buvo siūloma „susitarti“ ir mainais į „reklamos“ ir „renginių įkainių“ tvarkų patvirtinimą, palikti susikompromitavusias darželių vadoves <...> tą pačią dieną raštu kreipėsi į Šiaulių miesto savivaldybės merą reikalaudami per Šiaulių miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamente nustatytus terminus atsakyti, kuris Šiaulių miesto savivaldybės tarybos Socialdemokratų frakcijos narys siūlė merui susitarti ir mainais į „reklamos“ ir „renginių įkainių“ tvarkų patvirtinimą, neatleisti iš darbo galimai susikompromitavusias Šiaulių ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Berželis“ ir „Kūlverstukas“ vadoves ir jei tokių susitarimų nebuvo, tikrovės neatitinkančius faktus artimiausiu metu paneigti portale Etaplius.

Apie teisę, savo skaidrius sprendimus, politinę kultūrą šiauliečiams nuolat kalbantis Šiaulių miesto savivaldybės meras nepanoro pats raštu atsakyti į jam užduotą klausimą. O gal atsakyti nenorėjo dėl vienos aiškios priežasties? Ponu Zakiru prisistatantis asmuo nuolat viešai liaupsina miesto merą. Per Tarybos ir mero sekretoriato vyr. specialistę perduotas atsakymas-ne meras yra straipsnio autorius.

Meras sako, kad jam buvo siūloma „susitarti“ ir mainais į „reklamos“ ir „renginių įkainių“ tvarkų patvirtinimą, palikti susikompromitavusias darželių vadoves

Socialdemokratų frakcijos nariai neteigia, kad nuomonės autorius yra meras, tačiau meras, puikiai žinodamas, kad Socialdemokratų frakcijos nariai nesiūlė ir niekada nesiūlys jokių susitarimų, vadovaudamasis savo išskirtiniais moraliniais principais, privalėtų viešai paneigti jo vardu teikiamą šmeižtą.

Atkreipiame teise besivadovaujančio miesto vadovo dėmesį, kad Lietuvos Respublikos teisės aktai numato atsakomybę už spaudimo Tarybos nariams darymą.

Close