LSDP Šiaulių miesto skyriuje paminėtas Lietuvos kariuomenės šimtmetis

LSDP Šiaulių miesto skyriuje paminėtas Lietuvos kariuomenės šimtmetis

Lapkričio 23-oji –Lietuvos kariuomenės diena. 1918 m. lapkričio 23 dieną sukurta Lietuvos kariuomenė, išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas. Šiandien minimas Lietuvos kariuomenės šimtmetis, tad Šiaulių socialdemokratai negalėjo praleisti progos paminėti šią svarbią datą. Juolab, kad bičiulių būryje tikras ginkluotojų pajėgų atstovas, skyriaus pirmininko pavaduotojas, Lietuvos karšto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 601 kuopos skyriaus vadas grandinis Mantas Sindriūnas.

Šį vakarą Mantas Sindriūnas skyriaus bičiuliams įdomiai papasakojo apie savo 13 metų kelią Lietuvos krašto apsaugos savanorių pajėgose, atsakė į gausybę klausimų. Bičiuliai galėjo ne tik pasiklausyti pasakojimo, bet susipažinti su pratybose naudojamo kovinio automato modeliu, kuris atrodo ir sveria lygiai tiek, kiek ir kovinis ginklas, išbandyti kiek sveria savanorio ekipuotė, apžiūrėti iš kiek įvairiausių būtinų dalykų ji susideda. Didžiausią bebaimį mažąjį bičiulį Ugnių Mantas Sindriūnas išdažė maskuojamaisiais dažais ir apdovanojo „išgyvenimo“ apyranke, kurią taip pat turi daugelis karių. Na, o linksmiausia vakaro dalis - savanoriui skiriamo maisto davinio pasigaminimas ir degustavimas.

Vakaras neprailgo, bičiuliai džiaugėsi nepraleidę puikios progos praplėsti žinias ir maloniai pabendrauti. Už įdomų Lietuvos kariuomenės šimtmečio paminėjimą dėkojame Mantui Sindriūnui.

 

Close