Paveikslas „Lietuvos aušra” jau Šiauliuose!

Paveikslas „Lietuvos aušra” jau Šiauliuose!

Pirmą kartą Šiauliuose pristatomas Lietuvos patrioto armėnų kilmės dailininko Mikhayil Saghoya sukurtas  paveikslas „Lietuvos aušra”. Š. m. rugsėjo 3 d. 18.00 val. Šiaulių arenoje vyks paveikslo „Lietuvos aušra” dieninio ir naktinio vaizdo demonstracijos. Paveikslo pristatymo ceremonijoje dalyvaus jo autorius Mikhayil Saghoya, įžymusis Lietuvos fotomenininkas Rimantas Dichavičius. Maloniai kviečiame dalyvauti ir Jus, nes tik per pristatymą išgirsime paties autoriaus pasakojimą ir paveiksle užkoduotas paslaptis.

Monumentalios tapybos „du viename“ kūrinį „Lietuvos aušra“ (720 cm x 430 cm dydžio) su jame pavaizduotais Lietuvos valdovais bei didžiųjų miestų ir 44 Lietuvos rajonų žymiausiais architektūriniais statiniais bei Aušros vartų Dievo motina (Madona matoma tik tamsoje)  Šiaulių arenoje šiauliečiai ir miesto svečiai kviečiami pasigėrėti ir Šiaulių dienų šventės metu rugsėjo 6 ir 7 dienomis. Paveikslo svoris iki 1000 kg.

Dėkojame paveikslo autoriui Mikhayil Saghoya už asmeninį indėlį , Šiaulių arenos kolektyvui  - už pastangas  ir pagalbą, o LSDP Šiaulių miesto skyriui - už finansinę paramą, kad „Lietuvos aušra“ atkeliavo į Šiaulius!

Paveikslo pristatymo Šiauliuose iniciatorius: Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas, LSDP Šiaulių m. skyriaus pirmininko pavaduotojas Justinas Sartauskas.

 

Close