Šiaulių dienos 2019

Šiaulių dienos 2019

Tris dienas Šiauliai šventė 783 miesto gimtadienį, įtraukdami į renginius ne tik miesto gyventojus ar svečius, bet ir įvairias organizacijas. Pastarosioms didžiausias dėmesys buvo skiriamas penktadienio vakarą iškilmingoje eisenoje. Ją sudarė biudžetinės ir privačios įmonės, nevyriausybinės organizacijos, politinės partijos.

Eisenoje buvo matyti daug garbių žmonių. Buvo džiugu išgirsti sveikinimus iš Europos parlamento nario Juozo Oleko, LR Seimo nario Juliaus Sabatausko, Panevėžio rajono tarybos narės Modestos Petrauskaitės lūpų. Jie savo apsilankymu Šiauliuose maloniai nustebino ne tik bičiulius socialdemokratus, bet ir eiseną stebinčius šventinės eisenos žiūrovus, pasitikusius socialdemokratus rankų mostais ir palaikančiais plojimais. Svečiai po renginio išvykti neskubėjo, bendravo su bičiuliais.

Šeštadienį šventė nuo ankstaus ryto tęsėsi Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare. Čia buvo galima apsilankyti ir jau tradiciškai statomoje didžiulėje raudonoje LSDP palapinėje. Bičiuliai miesto gimtadienio šventės lankytojus vaišino kava, arbata, obuoliais, veikė loterija “Laimės ratas”, kurioje buvo galima laimėti įvairių socialdemokratų atributika puoštų prizų, vaikams buvo piešiama ant rankų ar skruostu, vyresni galėjo pažaisti kompiuterinių žaidimų, o vyriausiems buvo pasakojama apie socialdemokratų partijos idėjas, veiklą. Buvo sulaukta susidomėjusių stojimu į partiją, su kuriais dėl šios galimybės bus susisiekta dar šią savaitę.

Nuotraukos

Close