Šiaulių socialdemokratai naują politinį sezoną pasitiko šūkiu KYLAM!

Šiaulių socialdemokratai naują politinį sezoną pasitiko šūkiu KYLAM!

Gamta šeštadienį bičiuliams nešykštėjo gražaus oro – dieną saulės spinduliai leido mėgautis retai šią vasarą Šiaulių regioną lankiusia šiluma, lengvas vėjas nuvijo lietaus prisikaupusius debesis, o vakarop, leidžiantis saulei, skatino gėrėtis paslaptinga, vasariška vėsa alsuojančia, Kurtuvėnų regioninio parko erdve.

Rugpjūtis. Vasaros atostogoms einant į pabaigą, kai pramogas keičia vis skambesnės kalbos ir diskusijos apie būsimus darbus, kai vėl atsigręžiama į aiškių sprendimų ir konkrečių veiksmų poreikį, ateina metas naujo politinio sezono atidarymui – šventei, į kurią susirenka aktyviausi skyriaus bičiuliai.

Šiaulių miesto skyriui ši vasara nepriminė atostogų laikotarpio. Viešojoje erdvėje sklandžiusios provokuojančios antraštės siekiant sukelti sumaištį ir nepasitenkinimą tik dar labiau skatino susitelkti. Įrodyti nieko nereikėjo – darbų tęstinumas, aktyvus laisvalaikio užimtumas, iniciatyvių bičiulių gausa suponavo bendrą požiūrį į tai, kas tikra, tinkama ir patikrinta.

Kasmetinė šventė, jau virtusi tradicija, šiemet įgijo naujų spalvų, suteikė nepaprastų emocijų, įkvėpė drąsesniems siekiams.

Kylam! Simboliškas, o gal tiesiog pagrindinio šventės akcento – skrydžio oro balionu – inspiruotas šaukinys, virto šių metų šventės pavadinimu.

Bičiuliams buvo pasiūlyta įvairių pramogų, kuriomis džiaugėsi tiek jauniausias, tiek vyriausias šventės dalyvis. Smiginis, kėgliai, futbolas, žiedų ir baudų mėtymas – tai šiuolaikiškai vadinamo team building’odalis, stengiantis sujungti, atpalaiduoti ir vienas kitą atrasti bei suprasti. Apdovanojimų žavesys leido pajusti pergalės skonį, kuris nepaprastai reikalingas politikoje.

Šventėje buvo pristatyti ir edukaciniai-pramoginiai užsiėmimai: viename poilsiavietės kampelyje susidomėję bičiuliai kantriai klausė aiškinimų, kaip žaisti petankę, kitame – kaip šaudyti sportiniu lanku. Drebančios rankos bandant nulaikyti templinį ginklą, susikaupimas, klausantis instruktažo, po kurio – tikslūs šūviai į taikinį.

O kur dar šokiai skambant gyvai muzikai, pokalbiai specialiai tam paruoštame diskusijų klube ant patogių sėdmaišių. Ir paskutinis šventės akcentas – galimybė pakilti oro balionu.

Šventė vainikavo vasaros atostogų ir pramogų metą, politinis sezonas buvo skambiai atidarytas, o skyriaus bičiuliai pasikrovę gerų emocijų, pasirengė ne tik ilgoms diskusijoms, kompromisų paieškai, bet ir užsibrėžtų tikslų realizavimui.

Kylam!

Šventės akimirkos:

Close