Skyriaus grupės
Namai Skyriaus grupės
-
Aido
Pirmininkė:
Pirmininkės pavaduotoja: Sonata Šimaitienė -
Architektų
Pirmininkas: Tadas Vaitiekus
Pirmininko pavaduotoja: Vilma Rasickienė -
Beržyno
Pirmininkė: Nijolė Žukienė
Pirmininkės pavaduotoja: Dalia Karinauskienė -
Dainų
Pirmininkė: Virgilija Augutienė
Pirmininkės pavaduotoja: Vilma Veličkienė -
Gegužių
Pirmininkė: Diana Baltrušaitytė Šukutienė
Pirmininkės pavaduotojas: Vygantas Šukutis -
Gytarių
Pirmininkas: Rafik Kazarjan
Pirmininko pavaduotoja: Lidija Gontienė -
J.Basanavičiaus
Pirmininkė: Dalia Vaivadienė
Pirmininkės pavaduotoja: Danutė Šliažienė -
J.Janonio
Pirmininkė: Vanda Zaurienė
Pirmininkės pavaduotoja: Odeta Jurevičienė -
Jovaro
Pirmininkė:
Pirmininkės pavaduotoja: Adelija Motejūnienė -
K.Donelaičio
Pirmininkė: Laura Leškienė
Pirmininko pavaduotoja: Kristina Jogminienė -
Kražių
Pirmininkas: Aleksandras Samuilovas
Pirmininko pavaduotojas: Lorenas Markulis -
V.Kudirkos
Pirmininkė: Danutė Ona Statulevičienė
Pirmininkės pavaduotoja: Lidija Ušeckienė -
Lieporių
Pirmininkė: Vitalija Bilotaitė
Pirmininkės pavaduotoja: Sigita Lingytė
-
Linkuvos
Pirmininkas: Justinas Linksmutis Samuolis
Pirmininko pavaduotoja:
-
Lyros
Pirmininkas: Ramūnas Snarskis
Pirmininko pavaduotojas: Valerijus Korenka -
M.K.Čiurlionio
Pirmininkė: Roberta Bajorūnienė
Pirmininkės pavaduotoja: Lidija Brogienė -
Medelyno
Pirmininkė: Jolanta Žakarienė
Pirmininkės pavaduotoja: Aldona Leparskienė -
Pabalių
Pirmininkė:
Pirmininkės pavaduotojas: Gedeminas Vyšniauskas -
Parko
Pirmininkė: Irena Lapeikienė
Pirmininkės pavaduotoja: Silva Paseckienė -
Purienų
Pirmininkas: Aurimas Jokimčius
Pirmininko pavaduotojas: Aleksandras Kapka -
Ragainės
Pirmininkė: Tamara Prochorova
Pirmininkės pavaduotoja: Klaudija Kančienė -
Rėkyvos
Pirmininkė: Rasa Vaitiekienė
Pirmininkės pavaduotoja: Irma Adomavičienė -
Romuvos
Pirmininkas:
Pirmininko pavaduotojas: -
S.Dariaus ir S.Girėno
Pirmininkas: Keras Virginijus
Pirmininko pavaduotojas: Jonas Kryževičius -
S.Šalkauskio
Pirmininkas: Petras Grybas
Pirmininko pavaduotoja: Rasa Baltrūnienė -
Senojo bokšto
Pirmininkė: Roma Janušonienė
Pirmininkės pavaduotojas: Laimuntas Kleinauskas -
Šimšės
Pirmininkas:
Pirmininko pavaduotojas: -
Šventupio
Pirmininkas: Algimantas Kačiuška
Pirmininko pavaduotoja: Vigantas Adomaitis -
Tilžės
Pirmininkė: Audronė Petukienė
Pirmininkės pavaduotoja: Jurgita Krištopaitė -
Varpo
Pirmininkas: Vytautas Butvilas
Pirmininko pavaduotoja: Lina Rauckienė -
Verduliukų
Pirmininkas: Romas Kreišmontas
Pirmininko pavaduotoja: Jolanta Kreišmontienė -
Vijolių
Pirmininkė:
Pirmininkės pavaduotojas: Česlovas Abromaitis -
Zoknių
Pirmininkas: Tomas Baltrūnas
Pirmininko pavaduotoja: Giedrė Didžgalvienė -
Žaliūkių
Pirmininkė: Jolanta Vaicekavičienė
Pirmininkės pavaduotoja: Laura Adelbergė
Close