Skyriaus grupės

  • Aido
    Pirmininkė: Indra Butėnienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Sonata Šimaitienė
  • Architektų
    Pirmininkas:
    Pirmininko pavaduotoja: Vilma Rasickienė
  • Beržyno
    Pirmininkas: Eugenijus Jonika
    Pirmininko pavaduotoja: Violeta Daugelavičiūtė
  • Dainų
    Pirmininkė: Virgilija Augutienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Vilma Veličkienė
  • Gegužių
    Pirmininkė: Diana Baltrušaitytė Šukutienė
    Pirmininkės pavaduotojas: Vygantas Šukutis
  • Gytarių
    Pirmininkas: Rafik Kazarjan
    Pirmininko pavaduotoja: Lidija Gontienė
  • J.Basanavičiaus
    Pirmininkė:
    Pirmininkės pavaduotoja: Almina Viesulienė
  • J.Janonio
    Pirmininkė: Vanda Zaurienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Odeta Jurevičienė
  • Jovaro
    Pirmininkė: Danguolė Žebelienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Adelija Motejūnienė
  • K.Donelaičio
    Pirmininkas:
    Pirmininko pavaduotoja: Loreta Galkuvienė
  • Kražių
    Pirmininkė: Danutė Tikniuvienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Dovilė Kislauskaitė
  • V.Kudirkos
    Pirmininkė: Danutė Ona Statulevičienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Lidija Ušeckienė
  • Lieporių
    Pirmininkė: Vitalija Bilotaitė
    Pirmininkės pavaduotoja: Sigita Lingytė
  • Linkuvos
    Pirmininkas: Justinas Linksmutis Samuolis
    Pirmininko pavaduotoja: Iveta Šakurskytė
  • Lyros
    Pirmininkas: Ramūnas Snarskis
    Pirmininko pavaduotojas: Valerijus Korenka
  • M.K.Čiurlionio
    Pirmininkė: Roberta Bajorūnienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Lidija Brogienė
  • Medelyno
    Pirmininkė: Aldona Leparskienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Gražina Pocienė
  • Pabalių
    Pirmininkė: Orinta Tamutienė
    Pirmininkės pavaduotojas: Nerijus Kundrotas
  • Parko
    Pirmininkė: Irena Lapeikienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Stanislovas Ašmantas
  • Purienų
    Pirmininkė: Inta Skeivienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Dalia Vaivadienė
  • Ragainės
    Pirmininkė: Tamara Prochorova
    Pirmininkės pavaduotoja: Klaudija Kančienė
  • Rėkyvos
    Pirmininkė: Dovilė Lauciūtė
    Pirmininkės pavaduotoja:
  • Romuvos
    Pirmininkas:
    Pirmininko pavaduotojas:
  • S.Dariaus ir S.Girėno
    Pirmininkas: Keras Virginijus
    Pirmininko pavaduotojas: Jonas Kryževičius
  • S.Šalkauskio
    Pirmininkas: Petras Grybas
    Pirmininko pavaduotoja: Rasa Baltrūnienė
  • Senojo bokšto
    Pirmininkė: Roma Janušonienė
    Pirmininkės pavaduotojas: Laimuntas Kleinauskas
  • Šimšės
    Pirmininkas: Nerijus Saprončikas
    Pirmininko pavaduotojas: Tomas Simanavičius
  • Šventupio
    Pirmininkas: Algimantas Kačiuška
    Pirmininko pavaduotoja: Silva Taralienė
  • Tilžės
    Pirmininkė: Audronė Petukienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Jurgita Krištopaitė
  • Varpo
    Pirmininkas: Vytautas Butvilas
    Pirmininko pavaduotojas:
  • Verduliukų
    Pirmininkas: Romas Kreišmontas
    Pirmininko pavaduotoja: Jolanta Kreišmontienė
  • Vijolių
    Pirmininkė:
    Pirmininkės pavaduotojas: Česlovas Abromaitis
  • Zoknių
    Pirmininkas: Tomas Baltrūnas
    Pirmininko pavaduotoja: Giedrė Didžgalvienė
  • Žaliūkių
    Pirmininkė: Jolanta Vaicekavičienė
    Pirmininkės pavaduotoja: Laura Adelbergė

Close