Socialdemokratai – pilietinėje akcijoje „Laisvė dviračiams“

Socialdemokratai – pilietinėje akcijoje „Laisvė dviračiams“

Šeštadienį Šiaulių socialdemokratai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Laisvė dviračiams“, kurią organizavo klubas „Tarp savų“, Salduvės progimnazija ir Stasio Šalkauskio gimnazija.

Devintą kartą organizuojamas renginys dalyvius sukvietė prie Dviračių muziejaus, nuo kurio apie du šimtus užsiregistravusiųjų darnia kolona pajudėjo numatytu maršrutu – Vilniaus, Žemaitės, Gardino ir Tilžės gatvėmis – iki prekybos centro „Tilžė“. Buvo įveikta apie 11 kilometrų. Finišo tiesiąją vainikavo apdovanojimų ceremonija, lydima muzikos garsų ir pakilios dalyvių nuotaikos. Dviratininkų koloną lydėję policininkai apdovanojimų metu žymėjo susirinkusiųjų dviračius. Burtų keliu buvo traukiami akcijoje dalyvavusių dviratininkų registracijos numerėliai, o jų savininkams padovanoti 7 dviračiai, renginio medaliai.

Iš renginyje dalyvavusių socialdemokratų komandos, šį kartą fortūna nusišypsojo miesto vicemerui Justinui Sartauskui. Ištraukus registracijos numerėlį, bičiuliui buvo užkabintas renginį priminsiantis medalis.

LSDP Šiaulių miesto skyriaus atstovai mielai prisideda prie įvairių pilietinių iniciatyvų. Ypač džiugu dalyvauti renginiuose, kuriuos organizuoja ne tik partinėje veikloje aktyvūs visuomenininkai. Dėkojame bičiuliui Ramūnui Snarskiui už puikų renginį ir pakvietimą dalyvauti.

Renginio akimirkos

Close