Su kuo socialdemokratai negali ir nenori taikstytis

Su kuo socialdemokratai negali ir nenori taikstytis

Įvyko neeilinis miesto Tarybos posėdis, kurį sukvietė 19 Tarybos narių. Posėdyje sudaryta komisija mero Artūro Visocko apkaltos procedūroms pradėti, iš pareigų atleistas savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis ir vicemeras Domas Griškevičius.

Prie opozicijos pradėtos apkaltos procedūros merui A. Visockui ir interpeliacijų dėl nepasitikėjimo administracijos direktoriumi  A. Bartuliu bei vicemeru  D. Griškevičiumi prisidėjo ir Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos socialdemokratų frakcija.

Prieš porą metų socialdemokratų frakcija siekdama stabilumo mieste, teigiamų pokyčių paprastų žmonių gyvenime, sutiko palaikyti valdančiąją koaliciją, priimant išmintingus, miestui svarbius sprendimus. Nors jokie koaliciniai susitarimai nebuvo pasirašyti, socialdemokratai savo žodžio laikėsi, stengėsi palaikyti valdančiuosius. Tačiau susitarimams, partnerystei  būtinas tarimasis, pagarba partnerio nuomonei, kompromisų ieškojimas. Deja, socialdemokratų siekis lygiaverčiai, pagarbiai bendradarbiauti per beveik dvejus metus taip ir neįvyko. Meras ir jo partneriai nemoka ir nenori su kuo nors tartis, girdėti, bendradarbiauti. Visi socialdemokratų siūlymai buvo arba atmetami, arba ,,privatizuojami“, vyrauja ,,Aš“ kultūra, kai teisinga tik viena nuomonė, nuolatinė savigyra, nepagarba kitą nuomonę turintiems Tarybos nariams, patyčios, kurios klesti ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir miesto Tarybos posėdžių salėje, isterija išgirdus bent kokią kritiką. Skundai ir grasinimai tapę šios kadencijos valdančiųjų kasdienybe.

Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos socialdemokratų frakcija, socialdemokratų deleguotas vicemeras Justinas Sartauskas  administracijos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Sitnikas užtikrina miesto žmones, kad vieno ar kito darbuotojo pasikeitimas tikrai nesustabdys jokių darbų, kitų metų biudžetas tikrai bus patvirtintas galvojant apie miesto žmones, jų gerovę, bus tariamasi, bus girdimos įvairios nuomonės, tik nebus patyčių ir paniekos, pykčio ir isterijos.

Close