Tradiciniame Naujametiniame vakare - sveikinimai ir padėkos

Tradiciniame Naujametiniame vakare – sveikinimai ir padėkos

Beveik 200 skyriaus narių, svečiai, 2019 metų apdovanojimai, aukcionas, gera nuotaika, šokiai bei garsi muzika – taip Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių miesto skyrius pradėjo Naujus metus.

Renginį socialdemokratai atidarė skyriaus pirmininkės Sigitos Gintilaitės ir partijos pirmininko Gintauto Palucko įžanginiais žodžiais, buvo pasveikinti jubiliatai, įteikti nario bilietai.

Taip pat į renginį atvyko ir sveikinimo žodžius tarė europarlamentaras Juozas Olekas, seimo nariai Dovilė Šakalienė ir Julius Sabatauskas, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narė Modesta Petrauskaitė, partijos lyderio pavaduotojas Justas Pankauskas, LSDP moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė, geras bičiulis Antanas Jodauga.

Beveik 200 skyriaus narių, svečiai, 2019 metų apdovanojimai, aukcionas, gera nuotaika, šokiai bei garsi muzika

Kaip teigė Šiaulių skyriaus pirmininkės pavaduotojas, vienas iš renginio organizatorių bei vakaro vedėjų, Vidmantas Norvaišas, renginys tikrai pavyko, linksmai praleistas laikas bei sulaukta daug padėkų.

„Šį kartą likus keliom dienom iki renginio nutraukėme registraciją dėl galimo perviršio. Dar nėra buvę, kad sustabdytume norinčius patekti į Naujametinę šventę“

Vienu iš pagrindinių vakaro akcentų tapo metų apdovanojimai, kurie buvo įteikti aktyviausiems, labiausiai nusipelniusiems skyriaus nariams. Daug dėmesio sulaukė vakaro aukcionas. Savo asmeninius daiktus jam dovanojo Gintautas Paluckas, Juozas Olekas, Linas Jonauskas, Modesta Petrauskaitė, Justas Pankauskas, Julius Sabatauskas, Dovilė Šakalienė, Edvardas Žakaris ir Justinas Sartauskas. Aukcionas buvo skirtas onkologine liga sergančiai bičiulei, deja, bičiulė renginio nebesulaukė. Surinktos lėšos – 210 eurų – bus padovanotos jos artimiesiems. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio gražaus tikslo – tiek padovanojusiems aukcionui daiktus, tiek juos pirkusiems.

Šie metai laukia ypatingi, nes tokie visada būna rinkiminiai metai. Daug darbo, įsiklausymo, idėjų, pasitikėjimo vienas kitu, palaikymo ir judėjimo tik į priekį. Tegul jie iš tiesų būna pergalingi ir visiems Lietuvos žmonėms atnešantys teigiamų pokyčių, o ne asmeninių kovų.

Nuotraukų albumas čia.

Close