Bičiulių vizitas Europarlamente

Bičiulių vizitas Europarlamente

Septynių narių LSDP Šiaulių m. bičiulių delegacija rugsėjo 15-20 dienomis lankėsi Strasbūre europarlamentarės Vilijos Blinkevičiūtės kvietimu stebėti plenarinio posėdžio. Susitikimo metu europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė pasidžiaugė, kad rinkimuose gavo 100000 balsų, padėkojo visiems, kas už ją balsavo. LSDP Šiaulių m. skyriaus bičiuliai ypatingai džiaugėsi europarlamentarės Vilijos Blinkevičiūtės pergale, kadangi Šiauliai – vienas iš miestų, kuriame ji surinko daugiausiai pirmumo balsų.

LSDP Šiaulių m. skyriaus bičiulių delegacija kartu su visais lietuvių delegacijos nariais pasveikino ir pasidžiaugė, kad europarlamentarei Vilijai Blinkevičiūtei naujos kadencijos metu buvo paskirtos labai aukštos pareigos. Europarlamentarė išrinkta Užimtumo ir socialinių reikalų komiteto pirmininko pirmąja pavaduotoja.

Susitikimo metu buvo kalbėta apie Europos Parlamento ir Lietuvos aktualijas. LSDP bičiuliai turėjo progą pasveikinti abu LSDP bičiulius europarlamentarus, kurie priklauso didžiausiai Europarlamente socialistų-demokratų partijai.

Vizitas Strasbūre tęsėsi aplankant jo senamiestį, apžiūrint Strasbūro Dievo Motinos katedrą bei grožintis miesto vaizdais plaukiant laivu.

Bendravimas su Vilija Blinkevičiūte tęsėsi iškilmingos vakarienes metu po  europarlamentarės Vilijos Blinkevičiūtes darbo dienos.

Pakeliui į namus delegacija lankėsi Voketijoje ir Prancuzijoje, Bamberge, Kolmare, Riquewihre, Konigsburgo pilyje, Bastėjos uolose. Kelionę, kurios metu visa Lietuvos delegacija rūpinosi Vilijos Blinkevičiūtės padėjėja Lina Šalnienė, buvo pilna teigiamų emocijų, bičiuliškos šilumos ir nuoširdaus bendravimo.

Ačiū Vilija!

Close