Edvardo Žakario garbę apgynė teismas

Edvardo Žakario garbę apgynė teismas

Po trejus metus trukusios patyčių kampanijos prieš ilgametį Seimo narį E. Žakarį – liūdna žinia jos dalyviams. Teismas apgynė E. Žakario garbę ir iš „Lietuvos ryto” žurnalisto Gintaro Šiupario priteisė daugiau kaip 1000 eurų.
Vilniaus apygardos administracinis teismas paliko galioti Visuomenės informavimo etikos komisijos sprendimą, kuriame pripažinta, kad žurnalistas internete viešai įžeidinėjo ne tik regėjimo negalią turintį E. Žakarį, bet ir kitus regėjimo neįgaliuosius, elgėsi neetiškai, sąmoningai iškraipė faktus ir duomenis.
Teisme pats G. Šiuparys pripažino, kad neturėjo jokių duomenų, jog E. Žakaris būtų pasielgęs nesąžiningai.
Šiauliečiams gerai žinomas ilgametis Seimo narys mano, kad tiek žurnalistas, tiek fiktyviais profiliais Facebook‘e prisidengę asmenys siekė pakirsti reputaciją ir žmonių pasitikėjimą juo. Dėl šio puolimo labiausiai nukentėjo jo šeimos nariai.
Artimiausiu metu E. Žakaris ketina paviešinti ir neseniai policijos atlikto kito tyrimo detales, iš kurių aiškėja ir kai kurių žinomų Šiaulių politikų pavardės.
Taip pat konsultuojamasi su teisininkais, siekiant atsakingiems už puolimą asmenims pateikti keliasdešimties tūkstančių eurų ieškinį, priteistus pinigus pervedant neįgaliųjų globos įstaigoms.

Close