Ko vertas didmiesčio statusas vykdant įstaigų teritorinių skyrių reorganizavimą?

Ko vertas didmiesčio statusas vykdant įstaigų teritorinių skyrių reorganizavimą?

Šiauliečių tarpe kyla nepasitenkinimas dėl valstybės įstaigų teritorinių skyrių reorganizavimo. Jau ne viena įstaiga uždarė Šiauliuose duris, o miestiečiams neretai tenka vykti paslaugų į Panevėžį.

Šiuo metu prasidėjo antrasis Sodros teritorinių skyrių reorganizavimo etapas, kai Kauno, Alytaus, Marijampolės, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Klaipėdos, Šilalės ir Mažeikių skyriai reorganizuojami sujungiant juos į Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio skyrius. Planuojama, kad šiauliečiams Sodros paslaugų teks vykti į Panevėžį. Kyla klausimų, kokiais kriterijais remiantis Panevėžio Sodros skyrius išlaikomas miestui turint keliolika tūkstančių gyventojų mažiau nei Šiauliai.

Reaguodami į Šiaulių socialdemokratams persiųstą Šiaulių miesto savivaldybės laišką, kuriame miesto meras laukia partijų reakcijos Sodros reorganizavimo klausimu, Šiaulių socialdemokratai merui išsiuntė oficialų raštą teikdami, kad nepritaria Sodros Šiaulių skyriaus panaikinimui ir ketina kreiptis į socialdemokratų frakciją seime prašant nemažinti paslaugų prieinamumo Šiaulių miesto gyventojams.

Close