LSDP Šiaulių miesto skyriaus bičiuliai dalyvavo „Šiaulių dienų“ renginiuose

LSDP Šiaulių miesto skyriaus bičiuliai dalyvavo „Šiaulių dienų“ renginiuose

Kaip ir kasmet LSDP Šiaulių miesto skyriaus nariai iš anksto rengėsi Šiaulių miesto šventei. Penktadienį gausus skyriaus bičiulių būrys dalyvavo šventinėje eisenoje, o šeštadienio rytą kartu su LSDP atsakinguoju sekretoriumi Linu Jonausku, LSDP Pirmininko pavaduotoju Algirdu Raslanu ir partijos skyrių veiklos organizatore Modesta Petrauskaite, susibūrę prie LSDP palapinės, kvietė miestiečius dalyvauti Laimės rato loterijoje, pasivaišinti kava, arbata, bičiulių soduose užaugintais obuoliais ir kriaušėmis, paskaityti ir kaimynams parnešti laikraštį „Socialdemokratas“. Nebuvo pamiršti ir mažieji šiauliečiai. Jų veidelius ir rankas papuošė mieli piešinukai.

Na, o sekmadienį bičiulių komanda antrąjį kartą dalyvavo XIII-oje tarptautinėje Talkšos ežero regatoje, kurioje dalyvavo net 18-ka komandų. Šiemet komanda netapo prizininke, tačiau šūkis–„Mums svarbiausia-dalyvauti, pairkluoti ir bendrauti“ puikiai atspindėjo komandos ir ją palaikyti susirinkusių sirgalių siekį. Juk svarbiausia-rasti laiko susitikti su bičiuliais, smagiai praleisti laiką, vienas kitą palaikyti.

Skyriaus pirmininkas nuoširdžiai dėkoja visiems darbo grupių nariams už puikų pasiruošimą „Šiaulių dienų“ renginiams, visiems renginių dalyviams, o ypač Rugilei, kuriai vienai teko didžiulis išbandymas – suburti irkluotojų komandą, rūpintis treniruotėmis, būti trenere ir įkvėpėja.

Daugiau nuotraukų:
2017.09.08
2017.09.09
2017.09.10

Close