Pristatyta rinkimų programa ir kandidatai į mero pareigas, miesto tarybą

Pristatyta rinkimų programa ir kandidatai į mero pareigas, miesto tarybą

Pirmadienio vakarą  P. Višinskio bibliotekos salėje vos tilpo šiauliečiai, susirinkę į Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių miesto skyriaus  rinkimų programos ir kandidatų į Šiaulių miesto mero pareigas bei savivaldybės tarybą pristatymą.

Renginį vedęs aktorius Vladas Baranauskas susirinkusiems priminė solidžią socialdemokratijos istoriją Šiaulių mieste, paminėjo garsiuosius miesto burmistrus socialdemokratus Kazimierą Venclauskį, Jackų Sondeckį.

Šiandien socialdemokratija Lietuvoje išgyvena prasmingą atsinaujinimo laikotarpį, grįžtama prie pamatinių socialdemokratijos vertybių, todėl ir kandidato į Šiaulių miesto mero pareigas Gintauto Sitniko, ir kandidatų į miesto tarybą  pristatomose programinėse nuostatose išskirtinis dėmesys skiriamas žmonių gerovei, saugiam ir ramiam gyvenimui Šiaulių mieste.

Skyriaus pirmininkas, kandidatas į miesto tarybą Edvardas Žakaris, pristatydamas kandidatus į miesto tarybą, akcentavo jų kompetenciją, visapusišką išsilavinimą, žmogiškąsias savybes, gebėjimą išgirsti ir suprasti žmonių rūpesčius ir problemas.  Apie tai kalbėjo ir Lietuvos Respublikos seimo narė Rasa Budbergytė, atvykusi pasveikinti socialdemokratų kandidatų į mero pareigas, miesto tarybą , kviesdama miesto žmones kovo 3 dieną palaikyti pristatomus socialdemokratų kandidatus.

Socialdemokratų parengta rinkimų programa ambicinga ir įkvepianti, kandidatai verti pasitikėjimo. Jie puikiai suvokia didžiulę atsakomybę ir yra nusiteikę ryžtingai ir sąžiningai dirbti savo miesto žmonėms,  todėl visi šiauliečiai nuoširdžiai kviečiami kovo 3 d. pasitikėti ir balsuoti už socialdemokratus.

Neatlygintina politinė reklama.

Close