Šiauliuose duris atvėrė europarlamentaro Juozo Oleko ir Seimo nario Liudo Jonaičio biurai

Šiauliuose duris atvėrė europarlamentaro Juozo Oleko ir Seimo nario Liudo Jonaičio biurai

Penktadienį Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus būstinėje iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė ir pristatytos atnaujintos patalpos. Taip pat nuo šiol čia veiks ir Europos parlamento nario Juozo Oleko bei Seimo nario Liudo Jonaičio biurai. Gyventojai į atnaujintas patalpas kviečiami užsukti ne tik išsakyti jiems aktualias problemas, bet ir tiesiog išgerti puodelį kavos.

 

LSPD Šiaulių skyrius nuo seno įsikūręs Aušros alėjoje esančiose patalpose. Kad jose būtų maloniau ir jaukiau tiek partijos nariams, tiek gyventojams, nuspręsta atlikti vidaus remontą. Pasak LSDP Šiaulių skyriaus pirmininkės Romos Janušonienės, žmonės ateina įvairiais klausimais, todėl nutarta įrengti ir du naujus biurus. Europos parlamento narys Juozas Olekas galės pagelbėti globaliais klausimais Europos mastu,  tuo tarpu Seimo narys Liudas Jonaitis padės sprendžiant vietines problemas.

„Kadangi mūsų biuras įsikūręs regiono centre, kviečiame užsukti ne tik miesto, bet ir Šiaulių rajono bei aplinkinių savivaldybių gyventojus. Ateityje planuojame rengti temines diskusijas, todėl kviečiame drąsiai atvykti pas mus, diskutuosime įvairiais klausimais. Socialdemokratai yra atviri visuomenei ir stengsis padėti žmonėms spręsti iškilusias problemas“, – sako R. Janušonienė.

Europos parlamento narys Juozas Olekas džiaugiasi Šiaulių krašto bendrapartiečių aktyvumu ir sako mielai priėmęs pasiūlymą steigti savo biurą Šiauliuose.

„Dirbdamas Europos parlamente aš pamačiau tam tikrą poreikį, kad žinios iš Europos institucijų efektyviau pasiektų Lietuvos žmones. Dabar Europos parlamente ir visoje Europos Sąjungoje mūsų frakcijos iniciatyva vyksta diskusija apie Europos ateitį, todėl mums labai svarbu, ką mano žmonės, kaip turėtų būti tvarkoma Europos Sąjunga. Todėl pamaniau, jog puiki idėja Šiauliuose įrengti mano, kaip europarlamentaro biurą, į kurį atėję žmonės galėtų išdėstyti savo mintis“, – pasakoja J. Olekas.

LSPD Šiaulių skyriuje gyventojai laukiami pirmadieniais nuo 17:30 val. R. Janušonienė sako, kad mažų problemų nebūna, todėl ragina nebijoti kreiptis bet kokiu probleminiu klausimu.

„Visos problemos yra svarbios, nėra mažų. O šiaip tikrai galite ateiti visi net ir kavos išgerti, padiskutuoti, pasikalbėti ir susipažinti“, – šypsosi Šiaulių skyriaus pirmininkė.

Close