Socialdemokratų frakcijos nariai lankėsi gydymo įstaigose

Socialdemokratų frakcijos nariai lankėsi gydymo įstaigose

Socialdemokratų frakcijos nariai G. Vyšniauskas, J. Sartauskas, J. Žakarienė ir Z. Žuklijienė, atsižvelgdami į gydymo įstaigų bendruomenių prašymus, penktadienio priešpietį apsilankė Moters ir vaiko klinikoje bei Dainų pirminės sveikatos priežiūros centre.

Moters ir vaiko klinikoje išklausyta darbuotojų nerimo dėl ne vienus metus prašomų ir niekaip neatsirandančių pėsčiųjų takų į šią gydymo įstaigą. Dabar į Kliniką ateiti pėsčiam, atsivežti vaikutį vežimėliu nėra jokių galimybių - reikėtų bristi neasfaltuotu lauko taku arba keliauti važiuojamąja gatvės dalimi. Socialdemokratai įsitikinę, kad problema turi būti sprendžiama jau 2018 metais, nelaukiant, kol atsitiks nelaimė. Privalome parodyti dėmesį ir pagarbą miesto žmonėms ne žodžiais, o konkrečiais darbais.

Dainų pirminės sveikatos priežiūros centre apžiūrėtos patalpos, bendrauta su darbuotojais, nes atsirado grėsmė , kad Centro patalpose gali būti steigiama vaistinė. Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras pacientų gydymo reikmėms išnaudoja kiekvieną metrą, registratūra, rūbinė, kineziterapijai skirtos patalpos per mažos, visuose kabinetuose pamainomis dirba po kelis gydytojus. Ar čia reikėtų dar ir vaistinės? Manome, kad vaistinei ne tik nėra atliekamų patalpų Centro pastate, bet tam nėra ir jokios būtinybės. Netoli Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro įsikūrusios 6 vaistinės, o iki dviejų iš jų - gal 10 metrų atstumas nuo įėjimo į Polikliniką. Manome, kad kažkieno verslo interesai negali būti svarbesni už 26 000 pacientų ir 150 darbuotojų poreikius, esame prieš vaistinės steigimą neatsižvelgiant į bendruomenės nuomonę ir dėsime pastangas, kad Centro patalpose vaistinės nebūtų.

Close