Socialdemokratų sąskrydyje šiauliečių dviratį išbandė partijos pirmininkas

Socialdemokratų sąskrydyje šiauliečių dviratį išbandė partijos pirmininkas

Savaitgalį Šventojoje vyko Lietuvos socialdemokratų partijos sąskrydis. Laikinus „Tūkstantį miestelių“ įkūrę partijos skyriai kvietė paskanauti savo regiono patiekalų, pasiklausyti krašto dainų, pažaisti žaidimų.

Kaip ir kasmet miestelių įkūrėjai – partijos skyriai – varžėsi įvairiose sporto rungtyse, dalyvavo protų kovose, vakare linksminosi ir šoko prie šventinių laužų.

Šiauliečiai šeštadienį Šventajai atvežė saulę, o savo įkurto miestelio prieigose pastatė gėlių krepšiais padabintą dviratį taip tęsdami saulės ir dviračių miesto vardo idėją. Dviratį „pasimatavo“ partijos pirmininkas Gintautas Paluckas pas šiauliečius atvykęs su pavaduotojų ir seimo narių komanda. Svečiams šiauliečiai padovanojo suvenyrinius medinius dviratukus ir kvietė miestelius lankyti ne pėsčiomis.

„Dėkoju visiems ir kiekvienam prisidėjusiam prie geros nuotaikos užtikrinimo sąskrydyje. Ši šventė tampa ne tik linksmybių, bet ir mūsų kaip kolektyvo, komandos vienas kito supratimo, pagalbos vieni kitiems, pažinimo ir sustiprinimo simboliu. Džiaugiuosi, kad kasmet ši šventė mus suburia draugėn, o išsibarstę po Lietuvą šiauliečiai mielai užsuka pasidalinti savo patirtimis apie „vidinės migracijos duoną“ – kalbėjo Sigita Gintilaitė, Šiaulių miesto skyriaus pirmininkė.

Close