Informacija skyriaus nariams

Informacija skyriaus nariams

Mieli LSDP Šiaulių miesto skyriaus bičiuliai,

kaip ir buvo planuota, kovo 22 d. vyko nuotolinis skyriaus tarybos posėdis. Dauguma tarybos narių pritarė, kad skyriaus grupių ataskaitiniai – rinkiminiai susirinkimai būtų baigti iki balandžio 16 d. Grupių pirmininkams išsiųsti protokolų pavyzdžiai. Tad grupės gali siūlyti kandidatus į įvairias skyriaus bei partijos valdymo struktūros pozicijas. Tikiuosi, kad grupės atsakingai siūlys kandidatus skyriaus pirmininko rinkimuose.

Nuotolinio tarybos posėdžio metu taip pat patvirtinta ataskaitinės – rinkiminės konferencijos darbotvarkė bei data. Ataskaitinė - rinkiminė konferencija vyks balandžio 26 d.

Šiuo metu svarbiausias mūsų visų darbas yra paraginti ir paprašyti savo bendradarbius ,gimines, kaimynus, pildant deklaracijas, 0,6 procento gyventojų pajamų mokesčio skirti LSDP Šiaulių miesto skyriui. Žinoma, nepamirškime to padaryti ir patys.

Noriu priminti, kad visuotiniai LSDP pirmininko rinkimai vyks balandžio 22-25 dienomis. Rinkimų komisija lauks visų skyriaus narių prie balsadėžės. Šiuo metu yra patvirtintos V. Blinkevičiūtės, L. Gudžinsko, V. Mitrofanovo bei J. Oleko kandidatūros.

Nemažai bičiulių teiraujasi, kodėl neišnaudojame skyriaus patalpų išorinei reklamai. Informuoju, kad skyriaus patalpos yra kultūros paveldo pastate, išorinėje pastato pusėje leidimas reklamai nebuvo suteiktas, todėl reklamai galime naudoti tik skyriaus langus iš vidinės patalpų pusės. Jeigu turite idėjų, pasiūlymų, kaip savo jėgomis galėtume papuošti skyriaus patalpų langus–visada laukiame.

Gyvename pandemijos laikotarpyje, politinei veiklai tai nėra pats geriausias metas. Išgirstu nusiskundimų, kad skyriuje niekas nevyksta. Tai klaidinga nuomonė.

Vyksta skyriaus tarybos nuotoliniai posėdžiai, kuriems reikia parengti dokumentus, juos pateikti skyriaus tarybai, gauti ir suskaičiuoti balsus, parengti protokolus; rinkti nario mokestį ir atlikti dar daugelį kitų dalykų, kurie nuotoliniu būdu nematomi.

Skyriaus veiklos vykdymui turime atsinaujinusią tarybą, jau patvirtinome ir naujos sudėties prezidiumą. Vienas lauke ne karys, todėl, įsigaliojus skyriaus įstatų papildymui, paprašiau, kad raštvedybos klausimais man padėtų J. Žakarienė, LSDP pirmininko rinkimų organizavimu klausimais sutiko padėti V. Butvilas, teisiniais klausimais pataria V. Keras. Šiuo atsakingu laikotarpiu daugiausiai pagalbos sulaukiu iš bičiulių, kurie turi didžiausią patirtį, tai - E. Žakaris ir M. Sindriūnas. Nuoširdžiai dėkoju visiems pagalbininkams.

Mielieji, dar kartą primenu - nepamirškime deklaruoti 0,6 procento skyriaus biudžetui, taip pat nepamirškime pakviesti į LSDP naujų narių, esu įsitikinęs, kad tokių yra ir jie laukia pakvietimo.

Kantrybės ir sveikatos visiems, tikrai ateis laikas, kai vėl visi susitiksime.

Bičiuliškai, laikinai einantis LSDP Šiaulių miesto skyriaus pirmininko pareigas Vladislavas Rauckis

Close